Житловий будинок

Авторство фото
- Фото 1: Klymenkoy, CC BY-SA 4.0 — Wikimedia Commons, «Вул. Ю. Дрогобича, 4, 07013»
- Фото 2: Myroslava Marych, CC BY-SA 4.0 — Wikimedia Commons, «Юрія Дрогобича 4, м Дрогобич 46-106-1169»
- Фото 3: ЯдвигаВереск, CC BY-SA 4.0 — Wikimedia Commons, «Дрогобич вул. Ю. Дрогобича, 4»
Опис
Житловий будинок — будівля у Львівській області (Дрогобич).
Охоронний статус: пам'ятка архітектури місцевого значення України.
Розташування
Координати: 49.35120, 23.50285 (широта, довгота). Введіть їх у навігаторі чи застосунку з картами.
Часті питання
Де знаходиться Житловий будинок?
Житловий будинок — будівля (Дрогобич, Львівська область). Координати: 49.3512, 23.5028.
Як знайти Житловий будинок на карті або в навігаторі?
Введіть координати 49.35120, 23.50285 (широта, довгота) у застосунку з картами чи навігаторі — це Дрогобич, Львівська область.
До якого типу пам’яток належить Житловий будинок?
Категорія — «Пам’ятка архітектури», вид — будівля. Пам’ятки архітектури — будівлі та споруди, що мають художню, історичну чи наукову цінність.
Який охоронний статус має Житловий будинок?
Пам'ятка архітектури місцевого значення України.
Що означає місцевого значення для Житловий будинок?
Житловий будинок має значення: місцевого значення. Пам’ятки місцевого значення охороняються державою та обліковуються в Державному реєстрі нерухомих пам’яток України; рішення про їх охорону ухвалюють на регіональному рівні.
Що цікавого поруч із Житловий будинок?
Найближчі об’єкти на сайті: Житловий будинок (≈50 м); Житловий будинок (≈100 м); Житловий будинок (≈100 м).
Скільки ще пам’яток у місці «Дрогобич»?
На сайті для «Дрогобич» є ще 148 об’єктів, наприклад: Костел святого Варфоломія; Церква святого Юра; Собор Пресвятої Трійці (Дрогобич).
Скільки пам’яток є в регіоні «Львівська область»?
У розділі «Львівська область» на сайті зібрано 3515 об’єктів, серед них ще 3180 у категорії «Пам’ятка архітектури».
Чи є фото Житловий будинок?
Так, у галереї на цій сторінці 3 фото; їх можна відкрити на весь екран і гортати.
Поблизу

Житловий будинок
Дрогобич, Львівська область

Житловий будинок
Дрогобич, Львівська область

Житловий будинок
Дрогобич, Львівська область

Житловий будинок
Дрогобич, Львівська область

Колишня вілла Яна Невядомського
Дрогобич, Львівська область

Житловий будинок
Дрогобич, Львівська область

