Пам’ятка історії

Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках

Радомишль, Житомирська область

Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках — загальний вигляд, Радомишль
Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках — загальний вигляд, Радомишль
Авторство фото
  • Фото 1: Олекса-Київ, CC BY-SA 4.0 — Wikimedia Commons, «Будинок, у якому жив Котовський, Радомишль»

Опис

Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках — будівля у Житомирській області (Радомишль).

Охоронний статус: пам'ятка історії місцевого значення України.

Розташування

Координати: 50.50082, 29.23345 (широта, довгота). Введіть їх у навігаторі чи застосунку з картами.

Часті питання

Де знаходиться Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках?

Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках — будівля (Радомишль, Житомирська область). Координати: 50.5008, 29.2335.

Як знайти Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках на карті або в навігаторі?

Введіть координати 50.50082, 29.23345 (широта, довгота) у застосунку з картами чи навігаторі — це Радомишль, Житомирська область.

До якого типу пам’яток належить Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках?

Категорія — «Пам’ятка історії», вид — будівля. Пам’ятки історії пов’язані з подіями, особами та процесами в історії країни.

Який охоронний статус має Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках?

Пам'ятка історії місцевого значення України.

Що означає місцевого значення для Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках?

Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках має значення: місцевого значення. Пам’ятки місцевого значення охороняються державою та обліковуються в Державному реєстрі нерухомих пам’яток України; рішення про їх охорону ухвалюють на регіональному рівні.

Що цікавого поруч із Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках?

Найближчі об’єкти на сайті: Братська могила радянських воїнів. Поховано 82 особи (≈600 м); Меморіал Слави загиблим воїнам під час Великої Вітчизняної війни (≈700 м); Група (4) братських могил борців за встановлення радянської влади та братська могила радянських воїнів (≈700 м).

Скільки ще пам’яток у місці «Радомишль»?

На сайті для «Радомишль» є ще 5 об’єктів, наприклад: Свято-Миколаївський собор; Пам'ятник Т. Г. Шевченку — українському поету; Братська могила радянських воїнів. Поховано 82 особи.

Скільки пам’яток є в регіоні «Житомирська область»?

У розділі «Житомирська область» на сайті зібрано 732 об’єктів, серед них ще 439 у категорії «Пам’ятка історії».

Чи є фото Будинок, в якому жив комдив Г. І. Котовський в 1921—1922 роках?

Так, у галереї на цій сторінці 1 фото; їх можна відкрити на весь екран і гортати.

Поблизу

Братська могила радянських воїнів. Поховано 82 особи — загальний вигляд, Радомишль
Пам’ятка історії

Братська могила радянських воїнів. Поховано 82 особи

Радомишль, Житомирська область

Меморіал Слави загиблим воїнам під час Великої Вітчизняної війни — Радомишль меморіал слави загиблим воїнам під час другої св
Пам’ятка архітектури

Меморіал Слави загиблим воїнам під час Великої Вітчизняної війни

Радомишль, Житомирська область

Група (4) братських могил борців за встановлення радянської влади та братська могила радянських воїнів — загальний вигляд, Ра
Пам’ятка історії

Група (4) братських могил борців за встановлення радянської влади та братська могила радянських воїнів

Радомишль, Житомирська область

Свято-Миколаївський собор — Радомишль. Миколаївський собор. рр. Історизм, Радомишль
Пам’ятка архітектури

Свято-Миколаївський собор

Радомишль, Житомирська область

Пам'ятник Т. Г. Шевченку — українському поету — Пам.Т.Шенвченку Радомишль, Радомишль
Пам’ятка монументального мистецтва

Пам'ятник Т. Г. Шевченку — українському поету

Радомишль, Житомирська область

Братська могила радянських воїнів та пам'ятник воїнам-односельцям. Поховано 189 осіб — загальний вигляд, Заболоть
Пам’ятка історії

Братська могила радянських воїнів та пам'ятник воїнам-односельцям. Поховано 189 осіб

Заболоть, Житомирська область